• FIRMA

    FIRMA

    KM STUDIO WNĘTRZ

Nazywam się Karol Mrozowski.

Jestem architektem wnętrz, a moją firmę KM STUDIO WNĘTRZ założyłem w Warszawie w 2005 roku i od tego czasu zrealizowałem już dziesiątki projektów wnętrz. Architektura to nie tylko mój zawód. To pasja, sztuka i sposób na życie.

Już od czasów szkolnych wiedziałem, że będę projektował i kształtował przestrzeń. Dlatego wybrałem studia na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Dziś swoją pracę wspieram rzetelnym wykształceniem i wiedzą, korzystając przy tym z całego dobrobytu wyobraźni. To ona pozwala mi podnosić kształty z pustej przestrzeni.

Moje projekty są odpowiedzią na indywidualne potrzeby każdego Klienta – nie „usztywniam się” do schematów i konkretnych stylów, zawsze patrzę i sięgam dalej.

Jestem elastyczny i otwarty na propozycje, słucham i rozmawiam. Dobrze się czuję zarówno w projektowaniu nowoczesnym, jak i w estetyce retro. W razie potrzeby wcielam się w rolę rozsądnego doradcy podpowiadającego Klientom. Wspólnie wybieramy optymalne rozwiązania. Trzeba bowiem wiedzieć, że narysować coś, a zrealizować, to dwie różne rzeczy.

Cenię sobie partnerską, otwartą współpracę.

Działam w pojedynkę, dzięki czemu w 100% angażuję się w dany projekt i towarzyszę Klientowi w jego realizacji od początku do samego końca. Projekty, jeśli takie jest życzenie zleceniodawcy, realizuję do przysłowiowego wkręcenia ostatniej żarówki.


Brzozowa 11 m8
05-850 Szeligi

pon. - sob. 9:00-18:00